KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023081
nr 1402 3081
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad. Olja på duk, 47x67 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:43:45
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)